Září 2010

Blogování.

27. září 2010 v 9:33 | Ter.
 Blogování...
Můj názor na blogování ve stylu: SBénka,kusowky,Bleskajda,hlásni mi zde!,SOnb atd.je takový:Tady takový lidé (blogaři) mají,svůj styl,ale že tam do "článku" napíší nadpis ,rubriku, Autor a jednu větu ve stylu "nevím co psát,napiště mi do komentů.;)" tak to nejsou normální lidi.Čánky jsou od toho,aby se do nich něco psalo.
Také mě štve že napíší "Kusowka 0.1", tak na to čtenář klikne s tím umýslem že tam bude víc obrázků,no a co?Prd..je tam kulový,jen jeden obrázek.
Lidi co to je za kravinu tady toto "blogaření"?Nemá to vůbec smysl.

Taky mě nakrklo že tam jsou články,které mají Titulek: "Chcete větší návštěvnoct?",čtenář se chce samozřejmě dozvědět pár dobrých tipů,jak mít větší návštěvnoct.Po pár vteřinách načítání se vám dostane věty: "to já taky :D"...Vyliskat,utopit,oběsit.
To mě vždycky tak naštve.
Ale co se dá dělat,je to jejich problém,za čas nás bude víc s takovým názorem.
Také vás to štve jak mě?

Naděje...

26. září 2010 v 21:54 | Ter. |  Diary
 Naděje...
Mám snad naději?Mám naději...Aspoń si to myslím.Možná,možná jednou seberu odvahu se stát  Gothic.Je to můj sen.Nechápu proč takové lidi posuzujete,jsou takový,jací jsou a chcou být.Jsou to lidé jako my,jsou naprosto obyčejní.Mají rozum,jako my,mají mysl jako my,vše je naprosto stejné,jenom mají jiný vzhled a názory,toď vše...
Mají naději...Mají naději v to,aby sme je konečně přestali,kvůli tomu,jací jsou pomlouvat a posuzovat.Zreálněme,jejich naději...umožněme jim jejich sen...

Úvod.

26. září 2010 v 21:46 | Ter. |  Diary
Ahoj.
Pro můj volný čas jsem si založila tento blog.Ani nevím,co jsem budu přidávat,ale určitě vím že mě to bude bavit.Jako obyčejná holka si přeji,aby ste se na můj "blog" vraceli,byla bych ráda i za nějaký ten malý koment.Určitě budu přidávat spoustu článků,ale budu zde asi jen o víkendech,nemám moc času.Hned přidám na hlavní téma týdne.